اسلام ناب--توحید کلمه

مبارزه، علم است(سخن کلیدی رهبری در دیدار خصوصی با دست اندرکاران خبرگزاری ایرنا در سال 73)

اسلام ناب--توحید کلمه

مبارزه، علم است(سخن کلیدی رهبری در دیدار خصوصی با دست اندرکاران خبرگزاری ایرنا در سال 73)

اسلام ناب--توحید کلمه
با سلام
کومونیست ها حرفهای بی ربط زیاد دارند،‌اما این یک جمله شان حرف درستی است که می گفتند:"مبارزه علم است." یعنی اول باید دوست و دشمن را درست شناخت، جبهه آنها را از هم تفکیک کرد،‌سپس مبارزه را آغاز کرد.(کلیدی ترین جمله رهبری در دیدار خصوصی با دست اندر کاران خبرگزاری جمهوری اسلامی در سال 73)
برای تشریح جمله بالا که رهبری عزیز از کومونیست ها آن را نقل کرده و همچنین جهت تعریف فلسفه وجودی این وبلاگ اشاره می کنم به گفتار زیر از معظم له در سال 88:
اگر بصیرت نداشته باشید، دوست را نشناسید، دشمن را نشناسید، یک وقت می بینید که آتش توپخانه تبلیغات شما و گفت و شنود شما و عمل شما، به طرف یک قسمتی است که آنجا، دوستان مجتمع اند نه دشمنان
***
و اما درباره محتویات این وبلاگ و مقالات و مطالب آن باید این نکته را متذکر شوم کلیه مطالبی که در این سایت مشاهده می کنید قالبا با ذکر منابعی همراه شده اما اساس و شالوده همه شان مبتنی بر برداشت های شخصی و تحلیلهای شخصی خود این حقیر می باشد. و لذا باید عنایت داشته باشید مطالب و مقالات نگارش شده در این فضا، ابداً و اصلا به صورت کپی-پیست از سایت ها و کتب مختلف نیست و ذکر منبع در ذیل مطالب این وبلاگ برای این است تا بدانید جرقه نوشتن مقالات مذکور از کجا در ذهن این حقیر زده شده است، فقط همین!!!
شادی روح شهدا، امام شهدا، صلوات....
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
۲۳ تیر ۹۳ ، ۱۱:۴۶

چرا آمریکا شیطان بزرگ است؟


در کتاب «شرح حدیث جنود عقل و جهل» امام راحل، جهل کل در برابر عقل کل آمده است. عقل کل از فیض منبثت الهی (که مستقیما توسط باری تعالی خلق شده و همو، نور وجود خود را در او دمیده و قرار داده است) بوجود آمده است و جهل کل، حاصل درجاتی از تنزّل نفس بشر است که در مرحله ذات (مرحله ای که تنزّلی از جانب عالم طبیعت بر آن عارض نشده است،)، عقل کل، جوهره و اساس آن را تشکیل می دهد...

در این مصحف شریف، عقل کل، منبع همه کمالات و فضائل و...و جهل کل، «اُمَّ الفِساد» نام گرفته و اشاره شده است که جوهره ابلیس (شیطان بزرگ) را همین جهل کل شکل می دهد.

آمریکا به عنوان امپراطوری ای که منبع اشاعه همه فسادهای عالم و عامل اصلی اِفساد عالمیان است و به عنوان موجودیتی که ممالک غربی و اسرائیل تنها پرتوی از انوار شیطانی اویند، شیطان بزرگ نام گرفته است چرا که مظهر واقعی اراده ابلیس است و همه مظاهر مختلف فساد (از ربا -فساد اقتصادی- گرفته تا خون و خون ریزی فساد سیاسی-) در آن کاملا بارز است. (به همین دلیل است که امام راحل آن را ام الفساد نامید) اصلا نظم موعود آمریکا جز گمراهی بشریت و هضم فرهنگ ملل مختلف در فرهنگ شیطانی خود چیزی دیگری نبوده و نیست و اساسا از همان آغاز در پی رواج فرهنگ فساد گونه در عالم بوده است، لذاست که امپراطوری آمریکا به مثابه شیطان بزرگ، اصلی ترین بازروی اشاعه و گسترش حکومت ابلیس در سرتاسر جهان است. اثبات این مدعا در گرو درک قدرتمندی و نفوذ طبقات مختلف فراماسونری در ساختارهای اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی این کاخ پوشالی می باشد که برای اولین بار شیطان پرستی از دل همین طبقات جرأت ظهور پیدا کرد.

منبع: تحلیلی برگرفته از کتاب «شرح حدیث جنود عقل و جهل» امام راحل و مجموعه سخنرانی های دکتر حسن عباسی

<

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی