اسلام ناب--توحید کلمه

مبارزه، علم است(سخن کلیدی رهبری در دیدار خصوصی با دست اندرکاران خبرگزاری ایرنا در سال 73)

اسلام ناب--توحید کلمه

مبارزه، علم است(سخن کلیدی رهبری در دیدار خصوصی با دست اندرکاران خبرگزاری ایرنا در سال 73)

اسلام ناب--توحید کلمه
با سلام
کومونیست ها حرفهای بی ربط زیاد دارند،‌اما این یک جمله شان حرف درستی است که می گفتند:"مبارزه علم است." یعنی اول باید دوست و دشمن را درست شناخت، جبهه آنها را از هم تفکیک کرد،‌سپس مبارزه را آغاز کرد.(کلیدی ترین جمله رهبری در دیدار خصوصی با دست اندر کاران خبرگزاری جمهوری اسلامی در سال 73)
برای تشریح جمله بالا که رهبری عزیز از کومونیست ها آن را نقل کرده و همچنین جهت تعریف فلسفه وجودی این وبلاگ اشاره می کنم به گفتار زیر از معظم له در سال 88:
اگر بصیرت نداشته باشید، دوست را نشناسید، دشمن را نشناسید، یک وقت می بینید که آتش توپخانه تبلیغات شما و گفت و شنود شما و عمل شما، به طرف یک قسمتی است که آنجا، دوستان مجتمع اند نه دشمنان
***
و اما درباره محتویات این وبلاگ و مقالات و مطالب آن باید این نکته را متذکر شوم کلیه مطالبی که در این سایت مشاهده می کنید قالبا با ذکر منابعی همراه شده اما اساس و شالوده همه شان مبتنی بر برداشت های شخصی و تحلیلهای شخصی خود این حقیر می باشد. و لذا باید عنایت داشته باشید مطالب و مقالات نگارش شده در این فضا، ابداً و اصلا به صورت کپی-پیست از سایت ها و کتب مختلف نیست و ذکر منبع در ذیل مطالب این وبلاگ برای این است تا بدانید جرقه نوشتن مقالات مذکور از کجا در ذهن این حقیر زده شده است، فقط همین!!!
شادی روح شهدا، امام شهدا، صلوات....
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
۰۳ اسفند ۹۲ ، ۲۰:۳۴

برسد به دست دکتر ظریف...


در پی در خواست نه روز پیشِ وزارت امور خارجه مبتنی بر رفع حصر سران فتنه 88 فرماندهی پایگاه بسیج دانشجویی دانشکده مدیریت دانشگاه علامه طباطبایی از این حقیر در خواست تنظیم نامه ای را کرد تا از طرف این نهاد به وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ارسال گردد. متن نامه مذکور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر محمد جواد ظریف

وزیر محترم امور خارجه جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

اخیرا شاهد این بوده ایم که وزارت امور خارجه آمریکا با صدور بیانیه ای مداخله جویانه خواستار رفع حصر سران فتنه سال 88 شده است.

این بیانیه که در تاریخ 25 بهمن ماه سال جاری و همزمان با سالروز حصر سران این فتنه برانداز صادر شده است، بیش از هر چیز دیگری نشان دهنده عاملیت سران این فتنه برای  قدرت های استکباری جهان و در راس همه آنها آمریکا بوده است.فتنه ای که با رمز عملیات"تقلب بزرگ"، افترا و تهمت سنگینی را بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحمیل کرد و نه تنها اذهان عمومی برخی داخل بلکه ایمان برخی ملت های جهان به حقانیت انقلاب اسلامی را برای برهه ای از زمان مخدوش کرد.

شما و همه همکارانتان در وزارت امور خارجه و دولت، مستحضر هستید در خواست همیشگی حضرت آیت الله خامنه ای این بوده است که شخصیت ها و گروهای مختلف سیاسی، نسبت به این قضیه هزینه زا و همین طور نسبت به دامن زنندگان و برنامه ریزان این فتنه شوم موضع گیری صریح و شفافی داشته باشند.متأسفانه با گذشت چهار سال از این فتنه هنوز موضع گیری قاطعی از برخی مسئولان و شخصیت های سیاسی شاخص در کشور دیده نشده است.

علی ای حال از حضرت عالی استدعا داریم به عنوان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، همچنین به عنون وزیر دولتی که منتخب ملت است و همین طور به عنوان نماینده ملتی حماسه ساز در قبال این بیانیه مصدور، موضع گیری شفاف و روشنی داشته باشید، باشد تا همه دولت های مستکبر جهان به این اطمینان قلبی برسند که ملت ایران حتی به اندازه یک وجب از ارزشهای خود عقب ننشسته و من بعد هم نخواهد نشست.

موفق و پیروز و سربلند باشید

بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی

1392/11/28

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۲/۱۲/۰۳
محمد رضا زارعی

روزنامه کیهان

ظریف

نظرات  (۲)

۰۵ اسفند ۹۲ ، ۲۱:۵۷ حمید صایبی
ﺗﻮ ﺭﺍ ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ ﺑﺮ ﺑﯿﮕﺎﻧﻪ ﺧﻮﺍﻧﺪﻧﺪ
ﺧﺮﻭﺵ ﺳﺒﺰ ﻣﺎ ﺭﺍ “ﻓﺘﻨﻪ ” ﺧﻮﺍﻧﺪﻧﺪ
ﺗﻮ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻪ ﺯﻧﺪﺍﻧﯽ ﻧﻤﻮﺩﻧﺪ
ﻣﺮﺍ ﻏﻤﮕﯿﻦ ﻭ ﻃﻮﻓﺎﻧﯽ ﻧﻤﻮﺩﻧﺪ
ﮐﻪ ﺷﺎﯾﺪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﯾﮏ ﺧﺎﺋﻦ ﺑﺴﺎﺯﻧﺪ
ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺩﯾﻦ ﺑﻪ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎ ﺑﺘﺎﺯﻧﺪ
ﮐﻪ ﺷﺎﯾﺪ ﺧﺴﺘﻪ ﻭ ﺗﺴﻠﯿﻢ ﮔﺮﺩﯼ
ﺍﺳﯿﺮ ﭘﺮﺩﻩ ﻫﺎﯼ ﺑﯿﻢ ﮔﺮﺩﯼ
ﮐﻪ ﺷﺎﯾﺪ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺩﻭﺭ ﮔﺮﺩﻧﺪ
ﺑﻪ ﺗﯿﺮِ ﻧﺎ ﺍﻣﯿﺪﯼ ﮐﻮﺭ ﮔﺮﺩﻧﺪ
ﻭﻟﯽ ﺗﻮ ﺑﺎ ﺷﻬﺎﻣﺖ ﺍﯾﺴﺘﺎﺩﯼ
ﻣﺼﻤّﻢ ﭘﺎﯼ ﺣﺮﻓﺖ ﺍﯾﺴﺘﺎﺩﯼ
ﺗﻮ ﮔﻔﺘﯽ ﻣﻦ ﻫﻤﺎﻥ ﻣﺮﺩ ﻗﻮّﯼ ﺍﻡ
ﻫﻤﺎﻥ ﻣﯿﺮِ ﺣﺴﯿﻦِ ﻣﻮﺳﻮﯼ ﺍﻡ
ﺗﻮ ﮔﻔﺘﯽ ﻣﻦ ﻫﻤﺎﻥ ﻣﺮﺩ ﻏﯿﻮﺭﻡ
ﮐﻪ ﺑﺮ ﺳﯿﻞ ﻣﺼﯿﺒﺖ ﻫﺎ ﺻﺒﻮﺭﻡ
ﺗﻮ ﻣﯽ ﺩﯾﺪﯼ ﺍﻓﻖ ﺗﺎﺭﯾﮏ ﻭ ﺗﺎﺭ ﺍﺳﺖ
ﺳﺮِ ﺁﺯﺍﺩﮔﯽ ﺑﺎﻻﯼ ﺩﺍﺭ ﺍﺳﺖ
ﺗﻮ ﺩﯾﺪﯼ ﺩﺍﻍِ ﺧﻮﺍﻫﺮﺯﺍﺩﻩ ﺍﺕ ﺭﺍ
ﺳﺘﻢ ﺑﺮ ﻣﺮﺩﻡ ﺁﺯﺍﺩﻩ ﺍﺕ ﺭﺍ
ﻗﻔﺲ ﺭﺍ ﺑﺮ ﻫﻮﺱ ﺗﺮﺟﯿﺢ ﺩﺍﺩﯼ
ﺑﻪ ﺳﺎﺯﺵ ﺑﺎ ﺷﺮﻭﺭﺍﻥ ﺗﻦ ﻧﺪﺍﺩﯼ
ﺗﻮ ﻓﺮﺯﻧﺪِ ﺯﻣﺎﻥِ ﺧﻮﯾﺶ ﻫﺴﺘﯽ
ﺧﺮﻭﺵ ﺳﺒﺰ ﺭﺍ ﺩﺭ ﭘﯿﺶ ﻫﺴﺘﯽ
ﻣﻨﻢ ﻫﺴﺘﻢ، ﻭﻟﯽ ﺷﺮﻣﻨﺪﻩ ﯼ ﺗﻮ
ﺑﻤﯿﺮﻡ ﮔﺮ ﻧﺒﯿﻨﻢ ﺧﻨﺪﻩ ﯼ ﺗﻮ
پاسخ:
لعنت بر فقته گران سبز که می دانستند مورد حمایت دشمنان اسلام اند اما از عمل قبیح خود دست نکشیدند
برو گم شو ادمین دستمال کش . فدایی بی فکر . فتنه رو شما ها درست کردید که رای مردم رو خوردید . کودتا چی های عمامه سیاه . درود بر میرحسین سلام بر خاتمی . ننگ مملکت طرفداران سید علی
پاسخ:
سلام برادر عزیز!
اگر مایل بودید که قطعا نبوده و نیستید در فضایی کاملا دوستانه و بدور از دلخوری ها با هم صحبت می کردیم در هر صورت بابت توجهتان به مطالب بنده کمال تشکر رو دارم . خوشحال میشوم اگر سایر انتقاداتی را که به مطالب بنده دارید در اختیار بنده قرار دهید...
در پناه دوست/که هرچه داریم و نداریم ازوست...

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی