اسلام ناب--توحید کلمه

مبارزه، علم است(سخن کلیدی رهبری در دیدار خصوصی با دست اندرکاران خبرگزاری ایرنا در سال 73)

اسلام ناب--توحید کلمه

مبارزه، علم است(سخن کلیدی رهبری در دیدار خصوصی با دست اندرکاران خبرگزاری ایرنا در سال 73)

اسلام ناب--توحید کلمه
با سلام
کومونیست ها حرفهای بی ربط زیاد دارند،‌اما این یک جمله شان حرف درستی است که می گفتند:"مبارزه علم است." یعنی اول باید دوست و دشمن را درست شناخت، جبهه آنها را از هم تفکیک کرد،‌سپس مبارزه را آغاز کرد.(کلیدی ترین جمله رهبری در دیدار خصوصی با دست اندر کاران خبرگزاری جمهوری اسلامی در سال 73)
برای تشریح جمله بالا که رهبری عزیز از کومونیست ها آن را نقل کرده و همچنین جهت تعریف فلسفه وجودی این وبلاگ اشاره می کنم به گفتار زیر از معظم له در سال 88:
اگر بصیرت نداشته باشید، دوست را نشناسید، دشمن را نشناسید، یک وقت می بینید که آتش توپخانه تبلیغات شما و گفت و شنود شما و عمل شما، به طرف یک قسمتی است که آنجا، دوستان مجتمع اند نه دشمنان
***
و اما درباره محتویات این وبلاگ و مقالات و مطالب آن باید این نکته را متذکر شوم کلیه مطالبی که در این سایت مشاهده می کنید قالبا با ذکر منابعی همراه شده اما اساس و شالوده همه شان مبتنی بر برداشت های شخصی و تحلیلهای شخصی خود این حقیر می باشد. و لذا باید عنایت داشته باشید مطالب و مقالات نگارش شده در این فضا، ابداً و اصلا به صورت کپی-پیست از سایت ها و کتب مختلف نیست و ذکر منبع در ذیل مطالب این وبلاگ برای این است تا بدانید جرقه نوشتن مقالات مذکور از کجا در ذهن این حقیر زده شده است، فقط همین!!!
شادی روح شهدا، امام شهدا، صلوات....
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

۴ مطلب در آذر ۱۳۹۴ ثبت شده است

به مناسبت شهادت کریم آل طه منتشر می گردد...

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ آذر ۹۴ ، ۲۰:۰۰
سپهر راهی

در انبوه نظریات غربی نظریه ای معتبر از «اینکلس» به چشم می خورد که تعدادی از معیارهای انسان مدرن (شهروند به مفهوم واقعی کلمه) را لیست کرده است.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ آذر ۹۴ ، ۰۷:۰۰
سپهر راهی

آزادی همان واژه ای است که تحقق واقعی -و تسامحاً- «حقیقی» آن آرزوی دیرین بشر بوده و هست. واژه ای که شاید آرمان بسیاری از شورش ها، انقلاب ها و تحولات اجتماعی در طول تاریخ بشر بوده است اما...

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۰ آذر ۹۴ ، ۲۰:۰۰
سپهر راهی

به مناسبت شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس منتشر می شود:

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ آذر ۹۴ ، ۰۷:۰۰
سپهر راهی