اسلام ناب--توحید کلمه

مبارزه، علم است(سخن کلیدی رهبری در دیدار خصوصی با دست اندرکاران خبرگزاری ایرنا در سال 73)

اسلام ناب--توحید کلمه

مبارزه، علم است(سخن کلیدی رهبری در دیدار خصوصی با دست اندرکاران خبرگزاری ایرنا در سال 73)

اسلام ناب--توحید کلمه
با سلام
کومونیست ها حرفهای بی ربط زیاد دارند،‌اما این یک جمله شان حرف درستی است که می گفتند:"مبارزه علم است." یعنی اول باید دوست و دشمن را درست شناخت، جبهه آنها را از هم تفکیک کرد،‌سپس مبارزه را آغاز کرد.(کلیدی ترین جمله رهبری در دیدار خصوصی با دست اندر کاران خبرگزاری جمهوری اسلامی در سال 73)
برای تشریح جمله بالا که رهبری عزیز از کومونیست ها آن را نقل کرده و همچنین جهت تعریف فلسفه وجودی این وبلاگ اشاره می کنم به گفتار زیر از معظم له در سال 88:
اگر بصیرت نداشته باشید، دوست را نشناسید، دشمن را نشناسید، یک وقت می بینید که آتش توپخانه تبلیغات شما و گفت و شنود شما و عمل شما، به طرف یک قسمتی است که آنجا، دوستان مجتمع اند نه دشمنان
***
و اما درباره محتویات این وبلاگ و مقالات و مطالب آن باید این نکته را متذکر شوم کلیه مطالبی که در این سایت مشاهده می کنید قالبا با ذکر منابعی همراه شده اما اساس و شالوده همه شان مبتنی بر برداشت های شخصی و تحلیلهای شخصی خود این حقیر می باشد. و لذا باید عنایت داشته باشید مطالب و مقالات نگارش شده در این فضا، ابداً و اصلا به صورت کپی-پیست از سایت ها و کتب مختلف نیست و ذکر منبع در ذیل مطالب این وبلاگ برای این است تا بدانید جرقه نوشتن مقالات مذکور از کجا در ذهن این حقیر زده شده است، فقط همین!!!
شادی روح شهدا، امام شهدا، صلوات....
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

۸ مطلب در فروردين ۱۳۹۴ ثبت شده است

دکتر حسین سلیمی (ریاست دانشگاه علامه طباطبایی)-امروز-در همایش بررسی بیانیه لوزان از دیدگاه علوم سیاسی-دانشگاه علامه طباطبایی:

«تعهدات بین المللی اولی است بر تعهدات داخلی حتی اگر  این دو با هم متعارض باشند. این یک قاعده مهمی است که بایستی به آن دقت شود.»

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۱ فروردين ۹۴ ، ۲۲:۲۱
محمد رضا زارعی

از بیست و پنچ روز پیش تا کنون حملات گسترده هوایی رژیم سعودی به یمن آغاز شده است و تعداد کشته های این تجاوز تا بدین لحظه چهار رقمی شده است. حال سوال اینجاست که چرا؟ دلیل این حملات چیست؟

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ فروردين ۹۴ ، ۱۹:۱۷
محمد رضا زارعی

                                                                               

بسم الله الرحمن الرحیم

رائفی پور- امروز- دانشگاه علامه طباطبایی:
"
مادیات اشتراک اسلام و غرب است اما اسلام معنویت هم دارد که پوسته و لایه بالایی آن است...تمدن غرب همه اش بر منیت استوار است."

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۹ فروردين ۹۴ ، ۱۷:۳۰
محمد رضا زارعی
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ فروردين ۹۴ ، ۱۳:۴۱
محمد رضا زارعی

بسمه تعالی

جناب استاد علی اکبر رائفی پور

سلام علیکم

آنچه بنده را بر آن داشت تا به نگاشتن این نامه مبادرت ورزم صحبتهای شما در این سخنرانی (+)  پیرامون شخصیت حجت الاسلام و المسلمین نقویان است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ فروردين ۹۴ ، ۱۹:۳۵
محمد رضا زارعی