اسلام ناب--توحید کلمه

مبارزه، علم است(سخن کلیدی رهبری در دیدار خصوصی با دست اندرکاران خبرگزاری ایرنا در سال 73)

اسلام ناب--توحید کلمه

مبارزه، علم است(سخن کلیدی رهبری در دیدار خصوصی با دست اندرکاران خبرگزاری ایرنا در سال 73)

اسلام ناب--توحید کلمه
با سلام
کومونیست ها حرفهای بی ربط زیاد دارند،‌اما این یک جمله شان حرف درستی است که می گفتند:"مبارزه علم است." یعنی اول باید دوست و دشمن را درست شناخت، جبهه آنها را از هم تفکیک کرد،‌سپس مبارزه را آغاز کرد.(کلیدی ترین جمله رهبری در دیدار خصوصی با دست اندر کاران خبرگزاری جمهوری اسلامی در سال 73)
برای تشریح جمله بالا که رهبری عزیز از کومونیست ها آن را نقل کرده و همچنین جهت تعریف فلسفه وجودی این وبلاگ اشاره می کنم به گفتار زیر از معظم له در سال 88:
اگر بصیرت نداشته باشید، دوست را نشناسید، دشمن را نشناسید، یک وقت می بینید که آتش توپخانه تبلیغات شما و گفت و شنود شما و عمل شما، به طرف یک قسمتی است که آنجا، دوستان مجتمع اند نه دشمنان
***
و اما درباره محتویات این وبلاگ و مقالات و مطالب آن باید این نکته را متذکر شوم کلیه مطالبی که در این سایت مشاهده می کنید قالبا با ذکر منابعی همراه شده اما اساس و شالوده همه شان مبتنی بر برداشت های شخصی و تحلیلهای شخصی خود این حقیر می باشد. و لذا باید عنایت داشته باشید مطالب و مقالات نگارش شده در این فضا، ابداً و اصلا به صورت کپی-پیست از سایت ها و کتب مختلف نیست و ذکر منبع در ذیل مطالب این وبلاگ برای این است تا بدانید جرقه نوشتن مقالات مذکور از کجا در ذهن این حقیر زده شده است، فقط همین!!!
شادی روح شهدا، امام شهدا، صلوات....
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

۳ مطلب در شهریور ۱۳۹۳ ثبت شده است

هشدار: نوشته های که در زیر می آید صرفا یک انتقاد است و قصد دیگری از آن مورد نظر نیست.

جمعه، 17 مرداد 1393، حسن رحیم پور ازغدی پیش از آغاز خطبه های نماز جمعه - : «تفاوت اقتصاد اسلامی با غربی در تحلیل ها و محاسبات کمی و عددی نیست، پس تفاوت کجاست؟ ما تا آنجا که اقتصاد غربی تحلیل می کند و محاسبات انجام می دهد با آن مشکلی نداریم ولو آن را یک کافر انجام داده باشد. تفاوت در این است که بنیان اقتصاد غرب مادی است.»

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ شهریور ۹۳ ، ۱۵:۳۸
محمد رضا زارعی

غم گذشته

آه و آن لحظه که به گذشته و آنچه در آن رخ داده است و آنچه در آن کرده ام اندیشه می کنم. آن لحظه که یک سال مبهوتم می کند و دلم را از غم آنچه از دست داده ام سرشار. عمر گرانسنگی که به بطالت گذشت، لحظه های عرفانی ای که از کف برفت و خدایی که فراموش شد...

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ شهریور ۹۳ ، ۰۹:۳۳
محمد رضا زارعی

تنهایی

حکمت مطلق هموست برای من، فقط و فقط لحظه ای که به تنهایی خویش می نگرم. آن لحظه که جز خودم و او، که همجنس من است، کس دیگری را نه می  بینم و نه درک می کنم. حیرانی تنهاییِ من است که نزدیکی او به من را برایم تصویر می کند. حیرانی ای که رگ گردن را در وادی قربت به کناری نهاده و او را حتی از خودم به خودم نزدیک تر می کند.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ شهریور ۹۳ ، ۰۱:۴۵
محمد رضا زارعی