اسلام ناب--توحید کلمه

مبارزه، علم است(سخن کلیدی رهبری در دیدار خصوصی با دست اندرکاران خبرگزاری ایرنا در سال 73)

اسلام ناب--توحید کلمه

مبارزه، علم است(سخن کلیدی رهبری در دیدار خصوصی با دست اندرکاران خبرگزاری ایرنا در سال 73)

اسلام ناب--توحید کلمه
با سلام
کومونیست ها حرفهای بی ربط زیاد دارند،‌اما این یک جمله شان حرف درستی است که می گفتند:"مبارزه علم است." یعنی اول باید دوست و دشمن را درست شناخت، جبهه آنها را از هم تفکیک کرد،‌سپس مبارزه را آغاز کرد.(کلیدی ترین جمله رهبری در دیدار خصوصی با دست اندر کاران خبرگزاری جمهوری اسلامی در سال 73)
برای تشریح جمله بالا که رهبری عزیز از کومونیست ها آن را نقل کرده و همچنین جهت تعریف فلسفه وجودی این وبلاگ اشاره می کنم به گفتار زیر از معظم له در سال 88:
اگر بصیرت نداشته باشید، دوست را نشناسید، دشمن را نشناسید، یک وقت می بینید که آتش توپخانه تبلیغات شما و گفت و شنود شما و عمل شما، به طرف یک قسمتی است که آنجا، دوستان مجتمع اند نه دشمنان
***
و اما درباره محتویات این وبلاگ و مقالات و مطالب آن باید این نکته را متذکر شوم کلیه مطالبی که در این سایت مشاهده می کنید قالبا با ذکر منابعی همراه شده اما اساس و شالوده همه شان مبتنی بر برداشت های شخصی و تحلیلهای شخصی خود این حقیر می باشد. و لذا باید عنایت داشته باشید مطالب و مقالات نگارش شده در این فضا، ابداً و اصلا به صورت کپی-پیست از سایت ها و کتب مختلف نیست و ذکر منبع در ذیل مطالب این وبلاگ برای این است تا بدانید جرقه نوشتن مقالات مذکور از کجا در ذهن این حقیر زده شده است، فقط همین!!!
شادی روح شهدا، امام شهدا، صلوات....
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

۱۰ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۳ ثبت شده است

هر که را عقل دادی همه چیز دادی و هر که را چیزی ندادی به سبب فروگذاری عقل ندادی که او خود مسببش بوده است زیرا که عقل تجلی حکمت تو در آفرینش ماست که اینکه به ما داده و نبات و حیوان را از این حکمت نبخشیدی، خود دیگر تجلی ای از دایره حکمت های توست که اگر همه نوع جانداری از این بهره مند می شد بسا که جدال هایی که بر زمین جاری می گشت از این که هست پیچیده تر و سرسام آورتر می شد. همان بِه که انسانها در پرتو عقل با هم و سایرین مخلوقات در پرتو نداشتن آن با هم بستیزند.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ ارديبهشت ۹۳ ، ۱۷:۱۷
محمد رضا زارعی

خداوندا! نگهدارم زان حالت که عفده دلم آماس کرده و گره زبانم بازگردد و آنچه نباید گفته شود بر لسانم روان گردد که نتیجه این جز شرم چیزی نیست.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ ارديبهشت ۹۳ ، ۱۷:۰۸
محمد رضا زارعیسلام علیکم

همانطور که استحضار دارید امروز 24 اردیبهشت، روز لغو امتیاز ننگین تنباکوست که توسط ناصر الدین شاه ملعون به ایادی انگلستان در ایران داده شده بود.

روزی که با حکم صریح و حکومتی آیت الله میرزا حسن شیرازی و اتحاد و همدلی اقشار مختلف مردم ایران به عنوان یکی از حماسی ترین روزها در تاریخ ملت ایران به ثبت رسید.

به مناسبت امروز مطلب زیر تحت عنوان وحدت، خاری در چشم دشمنان منتشر می شود.
۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ ارديبهشت ۹۳ ، ۱۹:۱۹
محمد رضا زارعی

روز گاری شد و کسی آمد و شعار ولایت مداری داد و بر خلاف پیشینیان که این شعار را که نمیدادند هیچ ، حتی با ولایت هم ستیز می کردند، تا آخر پای شعارش ایستاد و...

۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ ارديبهشت ۹۳ ، ۲۰:۰۳
محمد رضا زارعی

در طی دو ماه گذشته شاهد بودیم دو خبر با دو محتوای نسبتا متضاد از جناب آقای مصلحی (وزیر سابق اطلاعات) منتشر شد...

۴ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۷ ارديبهشت ۹۳ ، ۰۷:۲۰
محمد رضا زارعی